Jandy | IWCLJ25W200 | Infinite WaterColors LED Laminar Jet | RGBW 25W 14V 200 Foot Cord
โโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโโ
Key Features
โข This model operates on 14 VAC, is rated at 25 watts, draws 1.8 amps, and includes a 200 foot cord.
โข This unit is designed to work with Jandy AquaLink RS automation, revision Y or later, and the Infinite WaterColors 300W Light Controller.
Product Overview
Description
Key Features