Jandy | IWCLJ25W100 | Infinite WaterColors LED Laminar Jet | RGBW 25W 14V 100 Foot Cord
Key Features
โ€ข This model operates on 14 VAC, is rated at 25 watts, and includes a 100 foot cord.
Product Overview
Product image 1
Product image 2
Description
Key Features
Product Overview
Jandy | IWCLJ25W100 | Infinite WaterColors LED Laminar Jet | RGBW 25W 14V 100 Foot Cord | AquaTech Pools & Spa